Jak przesłać filmy i zdjęcia?

Estimated read time 3 min read

Witajcie Mali i ci Więksi…

Mam nadzieję, że nasze Gry i Zabawy Dla Dzieci są dla Was przydatne i dostarczają mnóstwo nowych pomysłów na wspólnie spędzony czas i wyjątkową, radosną zabawę.

Jeśli tak, zachęcamy Was do komentowania naszych wpisów, dzielenia się swoimi przeżyciami i nowymi pomysłami, czy innymi wersjami naszych gier i zabaw.

Przysyłajcie do nas również zdjęcia i filmy z Waszych gier, zabaw, konkursów, czy występów. Najciekawsze na pewno będziemy publikować, a najlepsze nagradzać nagrodami rzeczowymi i nie tylko.

Jak przesłać filmy i zdjęcia?

ZDJĘCIA

  1. Najbardziej interesują nas zdjęcia z zabaw, które realizowane są dzięki opisywanym przez nas pomysłom lub udoskonalone, dzięki Waszej kreatywności.
  2. Zdjęcia zamieszczamy na naszej stronie lub czasem na Facebooku, przy opisie zabawy, która jest prezentowana na zdjęciu, lub w specjalnej galerii.
  3. Zdjęcia wystarczy przesłać do nas drogą mailową na adres: info@GryiZabawyDlaDzieci.pl
  4. Zdjęcie należy umieścić w załączniku e-maila, a w treści wstawić następującą regułę: „Zdjęcie zamieszczone w załączniku tego maila przedstawia mnie, moją rodzinę lub moje dzieci. Jestem autorem tego zdjęcia i wyrażam zgodę na jego nieodpłatną publikację na stronie www.GryiZabawyDlaDzieci.pl oraz w Social Mediach należących do tej strony.”

Jak przesłać filmy i zdjęcia?

FILMY

  1. Również najbardziej interesują nas filmy z zabaw, które realizowane są dzięki opisywanym przez nas pomysłom lub udoskonalone, dzięki Waszej kreatywności.
  2. Filmy publikujemy na naszym kanale Youtube (właśnie go tworzymy), a także na naszej stronie lub czasem na Facebooku, przy opisie zabawy, która jest prezentowana na filmie.
  3. Filmy należy przesłać za pośrednictwem transferu online. Proponujemy najprostszy w obsłudze WeTransfer, który znajdziesz TUTAJ. Jest bezpłatny. Wchodzisz na strunę, zaznaczasz plik, który chcesz przesłać, podajesz swój adres e-mail, podajesz nasz adres e-mail: info@GryiZabawyDlaDzieci.pl oraz treść wiadomości, koniecznie z dopiskiem: „Film przesłany przeze mnie w załączniku tej wiadomości przedstawia mnie, moją rodzinę lub moje dzieci. Jestem autorem tego filmu i wyrażam zgodę na jego nieodpłatną publikację na stronie www.GryiZabawyDlaDzieci.pl oraz w Social Mediach i na kanale Youtube, należących do tej strony.”

Teraz już wiecie, jak przesłać do nas swoje filmy i zdjęcia. Zatem czas zacząć się świetnie bawić, fotografować, filmować i jeszcze raz bawić!

Czekamy na Wasze filmy i zdjęcia.

Redakcja Gier i Zabaw Dla Dzieci.